Lüks bir otel odasında sevişmelerimizi yaşamamıza bile gerek yok! Hiç senden bu kadar teferruatlı bir şey istemiyorum ki. Fakat en azından, hayallerindeki bu geceyi yaşarken, zırt diye aradan bu hayallerimizi bölebilecek olan bir şeylere temas etmeyelim istiyorum. Rahatça inlemelerimizle gecemize şahit olalım birlikte. Ben senin inleme seslerinin nedeni olayım sen de benim inleme seslerimin nedeni ol! İkimizde içimizden gelecek olan bu arsız tutkulara davet açalım, kulak verelim. Hayallerin gecesi işte bu kadar saf bir biçimde gecemize yansımaya başlar. Tabii ki ilk olarak senin hayallerindeki o geceyi yaşamak istiyoruz. Benim de kendimce isteklerim olacak, seks adına belirli arzularıma yer vermek gibi düşüncelerim olacaktır. Fakat her zaman söylemiş olduğum gibi bir kere daha söylemek istiyorum burada, gecelerimdeki temel amacım ya da ilk amacım sensin.

Müşterilerim, partnerlerim, benim ilk amaçlarımın ortasında yer alıyorlar. Yatak içerisindeki o mutluluğunu sağlayabileceğim tüm dürtülerimle hareket ediyorum. Kesintisiz bir sevişme ile başlayacağını garanti altına aldığım her türlü ilişkide, kaliteyi en amansız bir biçimde yaşıyorum. Tutku, lezzet ve arsızlıkların hiçbir hiyerarşik düzende olmadığı, anlamlı geceleri yaşamak üzere buradayım. Demek istediğim, Kurtköy escort gecelerindeki özgürlüğümüz, ikimize de yeter. İkimizin de kesin olarak eşitliğinden bahsediyorum. Ama sadece ikimizin, iki insanın birbiri ile olan eşitliğinden de bahsetmiyorum. Bunun dışında eylemelerimiz arasında da hiçbir şekilde ayrım yok. Günlük yaşantımızın bize sundukları faşizan dürtülerle yaptığımız eylemlere hiç bulaşmıyoruz. Karşımızda sevişmenin, dudaklarımızın temasından yüksek olduğunu söyleyecek bir hakim yok. Ya da ikimizin arasındaki geçecek hiçbir eylemin birbirinden üstünlüğü de yok. Gerçek özgürlüğün seks içerisinde yaşanabileceğini düşünüyorum.

Olayı gereksiz romantize etmekten kaçınmaya çalışsam da, konu seks olunca, bunu yapmak maalesef imkansız. Yaşayacağımız zamanın dahi birbirinden üstünlüğü yok. Benimle geçecek olan bir saniyenin bir dakikadan aşağı olduğunu söyleyebilir misiniz? Her saniyenin içinde eğer ki sevişmelerimizin, dudaklarımızın, ellerimizin eşitliği varsa, geçen her saniyenin oluşturduğu dakikalarda, saniyelerimize eşittir. Özgürce zamanı kullanma heyecanımızın sadece bizim bilincimizde olduğu yerdir seks. Dürtülerimizi sadece kendi arzularımızı düşünerek takip ediyoruz.