Birazcık mantık evliliğiydi benimkisi yalan söylemeye gerek yok. Eşimle aramda tam yirmi yıl vardı. Bana karşı sevgi doluydu ama cazibeli bir ilişkimiz olduğunu söyleyemem. Üç sene boyunca iyisi ile kötüsü ile bir hayat yaşadık. O konuları daha derinden devam ettirmek istemiyorum. Yeni dul kalmış Kartal escort Türkan sizlere birazcık azgın şekilde geliyor. Dul kaldıktan sonra artık o ufak Anadolu şehrinde yaşamanın pek bir manası yok diye düşünmeye başlamıştım. Pılımı pırtımı topladım. Yeni ve daha özgür bir hayat yaşamanın da verdiği o enerji ile İstanbul’a geldim. Burada yeni bir maceraya atılmak istiyorum.

Tekrar bir yaşantım olsun çabasındayım. Yalan söylemeye gerek yok ben bekar hayatını epey bir özledim. Şu an 33 yaşındayım. Artık gençlik yıllarımın son demlerini yaşıyorum. Yavaş yavaş yolun yarısı geliyor ve ben de milf bedenim ile buna hazırım. Profilimden bahsedecek olursak 1.68 boyum var aynı zamanda 61 kiloyum. Çok hafif dolgun olmakla beraber bu bedenin bana yakıştığını düşünüyorum. Saçlarımı sarı renge boyadım çünkü yüzümle oldukça uyumlu oluyordu. Fındık gibi ufak ve estetik yapıya sahip bir burnum var. Hele ki o dolgun dudaklar istisnasız herkesin libidosunu arşa yükselten bir detay gibi geliyor karşınıza.

İstanbul’a tekrar geldikten sonra burada hoş ve nezih bir semtte yaşamak istedim. Kiralık ev tuttum ve şu an tek başıma yaşıyorum. Eve yerleşme süreci falan da aradan çıkınca rahat bir nefes aldım diyebilirim sizlere. Bir başka konudan söz edeyim. Ben şimdilik gecelik görüşmek istiyorum. Saatlik buluşmaları peş peşe çıkaracak kapasitede değilim. Hatta hiçbir zaman çok sayıda erkeğe sayısını unuttuğum kadar seans vermeyeceğim. Hem bu benim için mental fiziksel hiçbir açıdan hayırlı olmaz gibi geliyor. Tutkuları arzusu diri bir kadınım. Sevişmek sohbet etmek ve fantezi seks yapmak en büyük arzularımdır. Asla sönmemiş ve söndürülememiş ateşimde senin de bundan üzerine düşen payı almanı istiyorum. Telefon numaramı bir erkek ile iken kapatırım. Ertesi gün tekrar denersin. O yüzden sen iyisi mi acele etmeye bak.