Cinsel dünyanızın alanı gittikçe daralıyor. Günümüzde cinsel ilişki dediğimizde dakikalarımız bile azalıyor. Belirli şeylerin ötesine dahi geçemiyoruz. Amaç edinilen bir mesele haline geldi cinsel ilişkiler. Mesela fırsat buldukça seks yaparız mantığından hiç hoşlanmıyorum. Günümüzde girmiş olduğumuz en saçma konular bunlarla ilgilidir. Sürekli her dakikanın içini seks ile doldurmak marifet gibi geliyor. Fakat bu konu bana kalırsa tamamen olayı ucuzlaştırmaktan geçmektedir. Seks öyle dakikaların ya da saniyelerin içerisine verilebilecek şeyler değildir. Kesinlikle bundan fazlasını aramalısınız. Cinsellik benim adıma her vakit bir kültür gibi olmuştur. Yaşadığım bütün ilişkilerimde buna dikkat ettim. Erkek arkadaşlarım da bunu bilirler.
Cinsellik üzerine konuşmak düşünmek nedense çok aykırı geliyor sizlere. Ama benim adıma hiç de öyle değildir. Doğru olanı da budur. Benim yanıma gelen erkekler iş sonrası gelmezler. Ofise gelen bir ilişki tarzım yok. İş arasında şip şak ilişki yoktur. Her zaman erkekler için yaptıklarımın özel üzerine düşünülen şeyler olmasını istiyorum. Kafanızın rahat olduğunu ve kendinizi iyi hissetmiş olduğunuz o zamanlarınızı doldurmak istiyorum. Kendinizi iyi hissediyorsunuz ve yanıma stresten arınmış geliyorsunuz. İşte bu iyi halinizi daha da iyi yapmak istiyorum. Bir kalite daha yükselmenizi sağlamaktan yanayım. Cinsellik tam da böyle iyi günler içindir. Cinsellik canınızın sıkkın olduğunda yapılarak kendinizi iyi hissetmeniz açısından yapılabilecek bir şey değildir.
Benim hizmet standartlarımı bu şekilde yorumlayabilirsiniz. Ve haftada bir Göztepe escort ilişki veriyor olmam da buradandır. Kesinlikle cinsel ilişkilerimi daha da yükseltmek istemiyorum. Haftada bir gün görüşmekteyim. Bunu daha yüksek standartlara çekmek istemiyorum. Kimileri için bunu yapmak iyidir ama benim için kötü. Ben cinsel ilişkileri özlemek isterim. Benim için bir ödül olur. Ama bazen de canım sıkkın oluyor. Böyle bir şey olduğunda da kesinlikle görüşmüyorum. Ben de bir insanım robot değilim bebeğim. Dolayısıyla beni tanımanız gerekiyor. Arkadaşınız olacağım bir süre. Ve hatta aramızda duygusal ısınma turları da başlayacak. Zaman geçtikçe iki kişinin çok daha yakınlaştığı bir ilişki başlayacak.