Karşında en az bir erkek kadar seks konusunda açık olacak olan şeffaf duracak olan bir Ümraniye escort hatunu var. Erkeklerin hayallerinde olan bir kadın profili değil midir ama benimkisi? Genellikle erkeklerin hayalleri içerisinde yer alan o kadının belirli özellikleri vardır. Mesela o kadın çok iyi futbol oyunları oynuyordur. Saatlerce erkek arkadaşıyla birlikte PS karşısında oyun oynayabilir. Mesela çok konuşmuyordur, gerektiği zaman konuşmayı seviyordur. Fakat arada da böyle güzel futbol muhabbeti açabilir. Ya da derin konuşmayı seven bir erkekse bu hayali kuran kişi, derin bir kadın isteyebilir. Veyahut bunun yanında mesela o kadın seks konusunda açık sözlüdür. Kendisini cinsellik konusunda tatmin edecek olan doyumsuz bir erkek arayışındadır mutlaka.

O kadar açtır ki cinsel dürtülere, her zaman bunu bir erkekle yaşamaya hazırdır. O kadın kendisine bakmayı asla ihmal etmez! Her sabah güzel bir şekilde uyanır ve hemen duşunu alarak jilet gibi de hazırlanır! Hele bir bakımı, temizliği vardır ki, tamamen pürüzsüz cildi ile hareketlendirir ortamı. Pürüzsüz olan cildini, tıraşlı olan vajinasını o kadar terütaze sunar ki partnerine! Bu kadar sorumluluğu anca hayallerinizdeki kadın adına yükleyebilirsiniz zaten. Bu kadar farklı özellikleri birbiri ardınca yapabilmeyi sağlayacak olan deneyimler sadece hayallerinizdeki kadında vardır. Sonuçta şimdi sıradan bir kadın olsaydım ben bu saydıklarınızdan kaç tanesini acaba kendi adıma uygulama şansı bulabilirdim? Tabii ki hiçbirisini! Sonuçta sıradan bir kadın kendi işindedir, çalışmak zorundadır.

Kendisine aynı zamanda bakmak ama eve de bakmak zorundadır. Bazen siz erkekler çok acımasız olabiliyorsunuz. Kendisine bakmayı ihmal eden, hayat koşturmasına dalmış kadınları gereksiz eleştiriyorsunuz. Bu yüzden ben sıradan olan o kadınları savunuyorum bu konuda. İlla her gün tıraşlı bir şekilde mi yanına gelmek zorunda? Valla bu olayı iş gibi yapmayan bir kadının, erkeklerin hayallerindeki kurallara uyma zorunluluğu olmamalıdır. Feminist feminist konuşuyor gibi durabilirim. En kötü ihtimalle sen gidersin tıraşlı olan bir kadın bulursun. Sana her gün süslenen kadın ile birlikte olursun. Öyle beni de eleştirmeyin.